У Києві на Байковій горі активісти спиляли паркан навколо Інституту цукрових буряків

Байкова

Поточне керівництво Інституту планує забудову території, яка зараз перебуває у комунальній власності

У Києві на Байковій горі активісти спиляли паркан, який обмежував доступ на територію Інституту цукрових буряків. Про це повідомляє спільнота  ГО “Громади Протасового Яру” в Telegram.

Активісти повідомляють, що поточне керівництво Інституту планує забудову території, яка зараз перебуває у комунальній власності.

“Саме з цими планами ми і пов’язуємо спроби окремих осіб з керівництва Інституту цукрових буряків закритись парканом”, — йдеться в дописі громади.

В ГО стверджують, що 3 жовтня 2020 оку громадою Протасового яру були проведені громадські обговорення, в результаті яких було вирішено, що забудова комунальної землі під Інститутом цукрових буряків є неприпустимою.

“Також ми дуже пильно стежимо за всіма процесами банкрутства, переоформлення державного майна тощо в середині Інституту. Якщо керівництво Інституту цукрових буряків непокоїть питання благоустрою і охорони цієї землі, то цю функцію ще влітку пропонувало взяти на себе сусіднє ОСББ “Башта” за власний кошт” — додали в повідомленні.

Next Post

Київські патрульні врятували хлопця від викрадення

Чт Лют 17 , 2022
“Невідомі особи побили хлопця та намагаються затягти його до автомобіля” — саме таке повідомлення на лінію 102 отримали патрульні Учора заявник став очевидцем того, як троє невідомих чоловіків б’ють та намагаються заштовхати хлопця в автомобіль Ford на вулиці Будіндустрії. Поліцейські, прямуючи на виклик, зателефонували заявнику, який повідомив, що автомобіль поїхав […]
Поліція

Можливо ви пропустили?