На вокзалі в Києві демонтували 35 МАФів і встановили відеокамери

b881a1dd-3b3c-4c55-beb7-f349535c5717.jpg

«Укрзалізниця» відзвітувала про готовність до відновлення пасажирських перевезень, яке заплановано на 1 червня.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій за підсумками інспекційного огляду вокзалу «Київ-Пасажирський».

«Уже з 1 червня Україна почне перші пасажирські залізничні перевезення в дальньому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів. На станції «Київ-Пасажирський» уже демонтовано МАФи, встановлено сучасну систему відеоспостереження, повністю відремонтовано приміський вокзал», — цитує міністра пресслужба МІУ.

УЗ завершила демонтаж 35 МАФів на Вокзальній площі та в конкорсі вокзалу. Під ліквідацію потрапили торгові території, на які закінчився термін оренди, в тому числі точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, які залишаться, будуть реконструйовані і приведені до єдиного стилю.

Також відремонтовано будинок приміського вокзалу. Його з’єднали навісом з платформами і виконали їх зарежимлення, щоб виключити прохід безквиткових пасажирів. Окрім цього, замінено освітлення, встановлено сучасні лавки й урни, оновлено фасад, вестибюль і квиткові каси. Оновили також туалети.

«На вокзалах станції «Київ-Пасажирський» посилено заходи безпеки і встановлено нову систему відеоспостереження — 22 камери, які мають функцію розпізнавання обличчя. Це допоможе запобігти крадіжкам, а також дасть можливість правоохоронним органам відслідковувати правопорушників, які пересуваються потягами», — йдеться в повідомленні.

Ескалатор у вестибюлі вокзалу ще не відремонтували.

Криклій оглянув ремонтні роботи і доручив завершити їх у найкоротші терміни, а не до кінця року, як планували. «Ні про які глобальні реформи не може бути й мови, якщо ми понад рік ремонтуємо ескалатор», — підкреслив сказав міністр.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top