Кличко з прицілом на вибори призначив нового радника “з багатим досвідом у КВК”

Київський міський голова Віталій Кличко призначив на посаду свого радника Максима Бахматова, керуючого партнера інноваційного центру-містечка UNIT.City, колишнього керівника експоцентру ВДНГ, який, до того ж, має досвід роботи у КВК і Comedy Club.

Як повідомляє “Новинарня“, про це столичний мер розповів журналістам під час пресконференції в понеділок, 23 вересня.

“Бахматов займеться втіленням інформаційних технологій в управлінні містом, питанням інвестиційної діяльності, регуляторної політики, містобудування і архітектури. Він тепер є моїм радником, а практично одним із заступників із широкими повноваженнями і дуже серйозними завданнями”,- сказав Кличко.

Також Кличко подякував за роботу своїм заступникам Олександру Спасибку і Дмитру Давтяну.

Крім того, у пресслужбі КМДА зазначили, що Бахматова призначили на посаду радника на громадських засадах.

Як сказав сам Бахматов, у нього є досвід роботи у КВК, тому він давно готувався до політичної діяльності.

“У мене багатий досвід у КВК і Comedy Club, наразі це дуже важливо. Так сталося, що у мене такий досвід є, тобто я готувався до цієї позиції ще з 1996 року”, – заявив новопризначений радник столичного мера.

Next Post

Зеленський закликав українців повідомляти про корупцію на гарячу лінію НАБУ

Пн Вер 23 , 2019
Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців із закликом повідомляти про будь-які прояви корупції на гарячу лінію НАБУ. Відповідне відеозвернення опубліковано в Facebook глави держави. “Я часто закликав вас взяти участь в якомусь Челлендж або флешмобі. Зараз настав час для самого масштабного. Взяти участь може кожен громадянин України – для […]
Володимир Зеленський

Можливо ви пропустили?