Трамваї та море людей: архівні фото Контрактової площі у Києві у 1920-х

У мережі показали архівні фото Контрактової площі в центрі Києва у 1920-х роках.

Відповідними світлинами поділилися у спільноті “Клуб Корінного Киянина” у Facebook, – передає Апостроф Київ.

На кадрах можна побачити лавки на подолі, на яких продавчиня розливає популярну в ті часи “Зєльтєрську воду” із сиропом. Також там продавався квас та ситро.

Контрактова площа

Крім того, у спільноті показали, як виглядала відповідна площа під час Контрактового ярмарку. Тоді збиралося дуже багато людей. На лівій половині світлини через натовп навіть не видно дороги. Також на фото можна побачити, що між людьми проїжджає трамвай.

Контрактовий ярмарок

Водночас показали й кадри зі звичайного дня на Контрактовій площі, на якій крім трамваю можна побачити віз із кіньми, а також вже набагато меншу кількість людей. Крім того, на світлині у правому нижньому кутку можна роздивитися афішу театру.

Контрактова площа

Next Post

Колись на Набережній росли каштани: атмосферне фото Дніпра у Києві

Ср Бер 27 , 2024
У мережі з’явилися архівні фото Набережного шосе у Києві, яке потопало у зелені каштанів у 1970-х роках. Унікальне фото було опубліковано на сторінці спільноти “Спрага: у Києві цікаво” у соціальній мережі Facebook, – передає Апостроф. “Каштани на Набережному шосе. 1970-ті. Вражає! Цікаво, коли їх звідти прибрали? І чи можна посадити знову?“, – […]
Набережне шосе

Можливо ви пропустили?