Віталій Кличко: «Щоб відкрити рух Шулявським шляхопроводом до кінця цього року, будівельники працюють без вихідних, вдень і вночі»

Будівельники працюють цілодобово і без вихідних, щоб вчасно завершити роботи та відкрити проїзд Шулявським шляхопроводом.

Відео з місця робіт мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

«Для того, щоб запустити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до кінця цього року, будівельники без вихідних працюють і вдень, і вночі. Конструкцію нового мосту вже заасфальтували і нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку. Минулої ночі вкладали асфальт на під’їзді з боку вулиці Вадима Гетьмана. Сьогодні асфальтуватимуть під’їзд зі сторони вулиці Довженка. Паралельно встановлюють бар’єрну та перильні огорожі», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

За його словами, гарантію на експлуатацію покриття з високоякісного полімерного асфальтобетону підрядник дає 10 років.

Після завершення дорожніх робіт відбудуться технічні випробовування шляхопроводу. На ньому встановлять спеціальне обладнання, що вимірюватиме прогини мосту та статичні і динамічні навантаження на нього. Для випробовування залучать вісім 30-тонних автомобілів, за допомогою яких створять максимально допустимі навантаження.

«Наприкінці цього тижня ми, як і обіцяли, плануємо відкрити рух транспорту новим мостом», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело

2 thoughts on “Віталій Кличко: «Щоб відкрити рух Шулявським шляхопроводом до кінця цього року, будівельники працюють без вихідних, вдень і вночі»

  1. Это приговор Кличко и Микитасю: эксперт заявил, что Шулявский мост нужно снести:
    vesti-ua.net/novosti/ekonomika/130394-eto-prigovor-klichko-i-mikitasyu-ekspert-zayavil-chto-shulyavskiy-most-nuzhno-snesti.html

Comments are closed.

Next Post

Під Києвом затримали кримінального авторитета на прізвисько «Лощ», якого шукали два роки

Чт Гру 26 , 2019
Під Києвом, у місті Біла Церква, поліцейські затримали впливового в кримінальному світі злочинця на прізвисько «Лощ». Його підозрюють в організації вбивства учасника АТО в 2017 році. Чоловіка розшукували два роки. Затриманий – 47-річний уродженець Караглика, який неодноразово відбував покарання в місцях позбавлення волі. Про це Інформатор дізнався з повідомлення поліції […]

Можливо ви пропустили?