Через натовпи у церквах на Вербну неділю в Києві на Великдень посилять обмеження

освячення пасок

У Вербну неділю в Києві були зафіксовані масові порушення карантинних вимог в церквах, а тому на Великдень у місті можуть посилити деякі обмеження.

Про це повідомив голова Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

За його словами, у неділю, 25 квітня, патрулі служби провели по всіх церквах і побачили, що не дотримуються жодні протиепідемічні правила відповідно до попередніх домовленостей.

“Було велике скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність маскового режиму під час проведення богослужінь. Тому на Великодні свята будемо проводити додаткові заходи, встановлювати додаткові пости для дотримання режимів”, — сказав чиновник.

За його словами, святкування Великодня з масовим скупченням людей в “червоних” регіонах країни будуть повністю заборонені. Рубан попередив, що церкви можуть отримати штраф за порушення карантину.

“Там є адміністрація, суб’єкт, який організовує заходи, штрафні санкції будуть накладатися на них. Цього не хотілося б робити, з кожною адміністрацією обговорювався план дій і заходів, які будуть, і ми будемо тільки посилювати в Києві такі заходи”, — зазначив Рубан.

Крім того, передбачені штрафи у розмірі 170 грн і 220 грн для громадян, які не дотримуються правила безпеки.

Next Post

Німецький концерн Zeppelin побудує штаб-квартиру на Київщині за 10 мільйонів євро

Пн Кві 26 , 2021
Німецький промисловий концерн Zeppelin інвестує 10 млн євро у будівництво нового головного офісу і сервісного центру свого українського представництва – компанії “Цеппелін Україна” в Вишневому Київської області. “Такі інвестиції – хороший приклад співпраці України і Німеччини, який підтверджує наміри готовності подальшої співпраці двох держав”, – відзначили в компаніїю Проект головного […]
цеппелін

Можливо ви пропустили?