All for Joomla All for Webmasters

B Києві на вокзалі пограбували родину найсильнішої людини України

maxresdefault-4.jpg
На київському Центральному залізничному вокзалі пограбували дочку і дружину найсильнішої людини України Олександра Лашина.
«Сьогодні в моїй родині сталося вкрай неприємна подія. Дружина з донькою приїхали на Центральний ж / д вокзал Києва, щоб відправитися поїздом додому. У дочки вкрали гаманець, дитина отримала величезний стрес і переніс великий страх!», — написав Лашин.
«Я регулярно слухаю розповіді своїх знайомих про кишенькових злодіїв на київському ж / д. Чому на об’єкті стратегічного значення процвітає злодійство, чому мандрівники не захищені нашої поліцією. Місця великого скупчення людей ваблять злочинців, чому ті, хто повинен нас захищати не діють! Знайшов жахливу статистику! тільки за перше півріччя 2018 року на території вокзалу сталося понад 400 злочинів. Упевнений, що не всі пасажири звертаються до органів, тому ця цифра в рази більше «, — зазначив стронгмен.
Олександр Лашин — відомий український богатир, в 2011 році він отримав звання найсильнішої людини в Україні.
Джерело: Інформатор
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top