Забутий Київ. Культове кафе «Закарпатська троянда»

2114-ресторан-закарпатська-троянда-фото-старого-киева-1969-год.jpg

На Великій Васильківській вулиці у Києві у радянські часи знаходилось один дуже атмосферний заклад. Винний підвальчик «Закарпатська троянда» був відомий на все місто.

Причина популярності підвальчика проста – там можна було скуштувати та придбати чудові закарпатські вина. При чому, ціни були по кишені навіть студентам.

На верхньому поверсі знаходився магазин, де можна було придбати пляшечку червоного, а в підвалі продавались вина з бочок. Дегустація проводилась на місці. У холодну пору року «Закарпатська троянда» пропонувала своїм гостям запашний та смачний глінтвейн.

Найбільше купували Іршавське вино. Про нього згадують всі, хто бував у цьому закладі. До речі, студенти, які полюбляли після пар забігти на келих вина, на одній із стін обов`язково писали  назву свого університету. На тій стіні скоро не залишилось жодного вільного місця.

В часи Незалежності підвальчик закрився, тепер на цьому місці дизайнерські бутіки.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top