Кияни будуть платити за проїзд по-новому

У Києві з 4 жовтня оплата за проїзд із банківських карток у всьому громадському транспорті стягуватиметься не за кожну поїздку окремо, а за кожні 2 поїздки разом.

картка в трансопрті

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

“Зміни стосуються тільки оплати проїзду грошовими коштами з пластикової банківської картки, Apple Pay або Google Pay, або оплати цифровою транспортною карткою, якщо на ній не було придбаних поїздок, і гроші за проїзд списалися саме з банківської картки, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що оплата списується після кожної другої поїздки в межах дня.

“Алгоритм списання коштів наступний: після першої валідації списання коштів відразу не буде, але після другої поїздки проводитиметься списання за дві валідації одночасно. Якщо пасажир не здійснить другу поїздку до вечора, списання за першу відбудеться після 21:00”, – зазначено у повідомленні.

Також наголошується, що ця система пройшла успішне тестування на маршрутах швидкісного трамвая і наразі масштабується на весь громадський транспорт.

“Оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишається без змін. Скануйте транспортну картку або QR-квиток на валідаторі – через кілька хвилин запис про використання з’явиться у додатку”, – розповіли у пресслужбі.

Також важливо пам’ятати, що підтвердження оплати у банківському додатку чи додатку Київ Цифрової не є підтвердженням валідації квитка – як для пасажира, так і для контролера. Підтвердженням є лише інформація на самому валідаторі (у разі повторного застосування) та на пристрої контролю.

Банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. Якщо подорожуєте з близькими – скористайтеся пластиковою транспортною карткою або QR-квитками“, – додали у пресслужбі.

В КМДА наголосили, що вартість поїздки не зміниться. Йдеться про те, що списання з картки відбудеться лише після другої валідації – одним платежем за дві здійснені поїздки. Або ввечері, після 21:00, якщо поїздка за день була одна.

Next Post

Важливість правильного раціону для собак

Чт Жов 5 , 2023
Собаки – це, не просто домашні тварини. Вони стають справжніми друзями, членами родини. І кожний власник песика хоче, щоб його улюбленець прожив довге і щасливе життя, був активним та здоровим.  Ветеринарна ж дієта відіграє у цьому вкрай важливу роль. Це не просто мода, чи каприз, вона має фундаментальне значення для […]
PRO PLAN для собак

Можливо ви пропустили?