Члени німецької політичної партії CDU підтримали ірано-український протест

Члени німецької політичної партії CDU підтримали ірано-український протест, що відбувся навпроти парламенту Північного Рейн-Вестфалія (Landtag Nordrhein-Westfalen), 8 березня 2023 року.

З промовою виступили мер міста Дюссельдорф-
Stephan Keller, міністр федеральних і європейських справ, міжнародних справ і засобів масової інформації землі Північний Рейн-Вестфалія – Nathanael Liminski та інші представники партії.

Stephen Keller

Також, серед відомих гостей протесту – Діана Хомик (Diana Khomyk)- відома в Ірані українка, ірано-українська инфлюенсерка та активістка що транслювала новини з України на перській мові з першого дня повномасштабного вторгнення, та приймає активну участь у підтримці іранської революції 2022 року від першого дня її початку.

Під українським та іранським прапорами також виступив іранський співак Dariush Safari, який приймає активну участь у спільних протестах проти уряду Путіна та Ірану та їх співпраці, на підтримку України.

Діана Хомик
Diana Khomyk та Stephan Keller

Нагадаємо, що 8 березня у Німеччині відбувся ірано-український протест на якому висвітлювалися такі теми

Next Post

У Німеччині відбулася ірано-українська демонстрація

Нд Бер 12 , 2023
8 березня, навпроти парламенту земель Північного Рейн-Вестфалія відбулася ірано-українська демонстрація. Теми що були підняті з українського боку: -Жінки, які боронять Україну та Європу більше 8 років зі зброєю в руках; -Згвалтування українських жінок російськими військовими; -Жінки, які знаходяться у російському полоні. З боку іранської діаспори була висвітлена тема прав жінок, […]
Stephen Keller

Можливо ви пропустили?