В Києві відкриють 5 продуктових ринків

У Києві почали відкриватися продуктові ринки.

Про це на щоденному брифінгу у вівторок розповів мер столиці Віталій Кличко.

З 5 березня відновили роботу Деміївський ринок в Голоссеевском районі, ринок “Маяк” і базар на Лісовій у Деснянському районі. З середи відкриються також Печерський і Володимирський ринки.

Всього в столиці 37 базарів.

Кличко закликав киян дотримуватися правил безпеки при відвідуванні ринків, дотримуватися дистанції, надягати маски і рукавички.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 29 квітня затвердив критерії відкриття ринків під час карантину за умови дотримання спеціальних заходів. Повідомлялося, що мова йде про 280 критих ринках, які забезпечують громадян продовольством і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

Зокрема, на ринках необхідно забезпечити масковий режим працівників і відвідувачів, дистанційну термометрію на вході, не пускати на територію ринку осіб з ознаками ГРВІ, забезпечити дистанцію в 3 м між торговими місцями та дистанцію 1,5 м між відвідувачами, а також дезінфекцію контактних поверхонь кожні 3 години.

Джерело

Next Post

Справа «Охматдиту»: трьом особам повідомлено про підозру

Вт Тра 5 , 2020
5 травня 2020 року НАБУ і САП повідомили трьом особам про підозру у завданні 30 млн грн збитків державі – ці кошти мали піти на будівництво нового корпусу лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Йдеться про колишнього директора державного підприємства-замовника будівництва «Укрмедпроектбуд», керівника приватного підприємства-генпідрядника, а також очільника підприємства-зберігача […]
Охматдит

Можливо ви пропустили?