Зеленський підписав закон про конфіскацію активів за підтримку агресії РФ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про санкції, пов’язані з активами окремих осіб.

Про це повідомляє Офіс президента.

Закон передбачає нові санкції у вигляді стягнення на користь держави активів фізичної чи юридичної особи та критерії, за якими особи підлягають таким санкціям.

“Процедура виявлення та конфіскації активів підсанкційних осіб, які в той чи інший спосіб підтримують агресію окупантів проти України, дасть змогу швидко та ефективно поповнювати український бюджет за рахунок ворогів. Закон передбачає чітку інструкцію для органів, відповідальних за цей процес. Сподіваюся на продуктивну взаємодію всіх його учасників”, – прокоментував Зеленський.

Очікується, що за пошук активів та звернення до суду щодо стягнення відповідатиме Міністерство юстиції, а справами про такі санкції займатиметься Вищий антикорупційний суд.

Next Post

У Києві власники житла, зданого ВПО, отримають компенсацію: як її оформити

Пн Тра 23 , 2022
У Києві власники житла, які надали його для внутрішньо переміщених осіб, зможуть отримати компенсацію від держави. Для цього потрібно виконати декілька кроків. Кияни повинні самостійно внести відомості про житло, доступне для безоплатного розміщення ВПО на сайті “Прихисток”. Також інформацію про це може внести відповідна райдержадміністрація після подання заяви власника житла. […]
Компенсація за втрату житла

Можливо ви пропустили?