УЗ пояснила, що буде з цінами на залізничні квитки

Квитки на залізничні перевезення дешевшими не стануть.

Про це розповів голова правління АТ “Укрзалізниця” Володимир Жмак.

“З приводу вартості квитків – з 2018 року ціна не змінювалася, незважаючи на інфляцію, зміна курсу і так далі. Тому, на жаль, на сьогоднішній день пасажирські перевезення збиткові для “Укрзалізниці”. У всьому світі пасажирські перевезення дотуються з державного бюджету, у нас цього немає. Крім того, ми не те що не підвищуємо вартість проїзду, ми навіть не індексуємо на рівень інфляції. тому говорити про те, що у нас є можливість зменшувати вартість квитків, ми сьогодні не можемо “, – зазначив він. Жмак підкреслив, що “Укрзалізниця” не отримує ніяких дотацій і їй не компенсують перевезення пільгових пасажирів: “Наприклад, на сьогоднішній день заборгованість тільки Міністерства освіти перед “Укрзалізницею” становить мільярд гривень, заборгованість місцевих бюджетів за перевезення пільгових пасажирів приміськими поїздами – близько мільярда гривень”.

Голова “Укрзалізниці” розповів, що в рамках анбандлінга (реорганізації з метою поділу на кілька компаній – ред.) пасажирські перевезення повинні “стати принаймні самоокупними”, повідомляє інтернет видання.

“Ми хочемо вийти на прямі публічні договори на перевезення пасажирів з органами центральної та місцевої влади за принципом укладання договорів з обласними адміністраціями, міськими, великими заводами і підприємствами, які зацікавлені в пунктуальному прибуття на роботу співробітників. І ми будемо використовувати принцип пряника: якщо у вас є з нами договір, ви отримаєте нову модернізовану електричку, з усіма сучасними умовами перевезення. Якщо немає договору – будемо надавати за залишковим принципом електрички Ризького заводу 1976 року “, – розповів він.

Next Post

На митниці вилучили 23 незадекларованих діаманти з Індії

Нд Січ 17 , 2021
Співробітники Київської митниці виявили у міжнародному експрес-відправленні з Індії 23 незадекларовані діаманти. Про це повідомляє Державна митна служба України в Facebook. У декларації було зазначено, що в міжнародному відправленні знаходиться декоративне/штучне каміння вартістю 2 500 індійських рупій (960 грн). Однак насправді у двох поліетиленових пакетиках знаходилися 23 безбарвні прозорі камінці, […]

Можливо ви пропустили?