​Столичні школи та садочки відновлюють роботу з 15 лютого

школа
фото: пресс центр КМДА

Із 15 лютого всі школи та садочки відновлюють роботу у звичайному режимі.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За прогнозами синоптиків, рясні снігопади в Києві припиняться, і на зміну їм прийде морозна погода. Комунальні служби за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, тож місто повернеться до звичного ритму життя.

«У першу чергу, хочу подякувати батькам дітей, які залишилися зі своїми дітьми вдома, та їх роботодавцям, які з розумінням поставились до ситуації і не стали зменшувати розмір оплати праці своїм підлеглим, що вимушено залишились вдома. Також хочу подякувати і освітянам, які намагаються максимально не зупиняти навчальний процес, який і так отримав певні корективи у зв’язку з карантинними обмеженнями. Зі свого боку, комунальні служби підготували будівлі садочків і шкіл і перевірили, в першу чергу, на підключення тепла, бо за прогнозами температура вдень має впасти подекуди до мінус 15. Ми стежимо за ситуацією і в разі потреби будемо приймати оперативні рішення, але зараз жодних пересторог немає, і абсолютно всі заклади освіти відчинять свої двері в понеділок», – заявив Валентин Мондриївський.

 

Next Post

Музей історії України через суд вимагає знести каплицю УПЦ МП біля Десятинної церкви

Сб Лют 13 , 2021
Національний музей історії України подав позов до Господарського суду Києва і вимагає знести каплицю УПЦ МП, яка, ймовірно, була побудована самовільно біля залишків Десятинної церкви. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє релігійне інтернет-видання. Господарський суд Києва задовольнив клопотання музею і призначив судову земельно-технічну експертизу, яка повинна […]
капличка десятинна

Можливо ви пропустили?