У Театрі на Подолі відмовилися відповідати глядачу російською: подробиці скандалу

b916eb28149af41660e63ae2aacd57ed.jpg

Театр на Подолі у Києві не оминуло мовне питання. Глядач у зневажливій формі попросив відповідати йому російською, але у театрі відмовилися.

Київський академічний драматичний театр на Подолі потрапив в неприємну ситуацію через мовні дискусії. Про інцидент розповів користувач Facebook Богдан Гдаль. Глядач вимагав від співробітників театру відповідати йому російською мовою, але отримав відповідь — спілкування або українською, або англійською. Шанувальники театру подякували за таку проукраїнську позицію і пообіцяли приходити на спектаклі. Але пізніше піарниця театру заявила, що попередні повідомлення від імені театру були зроблені з неофіційного аккаунта.

 

 

«Театр на Подолі» створений в Києві в 1987 році під керівництвом Віталія Малахова. У квітні 2006 року Театр на Подолі указом міністра культури отримав звання академічного.

Джерело

 

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top