У Київтеплоенерго пояснили, чтому в рахунках виникають захмарні суми

-названия.jpg

Киянка отримала платіжку по опаленню за січень 2020 року на суму майже 53 тисячі гривень. Про це повідомила прес-служба КП «Київтеплоенерго» на сторінці в Facebook.

Співробітники підприємства підтвердили справжність квитанції і пояснили, що причиною такого величезного нарахування є відсутність лічильника в її чотирикімнатній квартирі.

«На жаль, це не фейк. Мешканка будинку дійсно отримала платіжку за опалення чотирикімнатної квартири на суму 52 932,18 гривень. Справа в тому, що в багатоповерховому будинку з 177 квартир на початку лютого тільки одна квартира залишалася без взятого на комерційний облік пристрої обліку теплоенергії «, — йдеться в повідомленні.

Через це, різниця, що утворюється між показаннями загальнобудинкового лічильника і сумарними показами всіх індивідуальних, нараховувалася жителям без індивідуального лічильника. Крім цього, в компанії відзначили, що хоч по платіжці все і правильно, це все ж суперечить логіці справедливих нарахувань.

Зазначалося, що причиною таких великих сум за опалення є недосконалість нормативної бази. Співробітники компанії підкреслили, що мають намір звернутися до уряду для врегулювання цього питання.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top