Метро продали LED-лампи за завищеною ціною

Національна поліція повідомила про підозру підряднику “Київського метрополітену” в нанесенні збитків місцевому бюджету на суму майже 12,7 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

У 2018 році між метрополітеном та підрядною організацією було укладено договори на капітальний ремонт мереж освітлення в депо “Харківське” та “Оболонь”. Як виявилося, компанія під час ремонтних робіт встановила світлодіодні світильники за завищеними цінами.

“Відповідно до висновку експертів за результатами проведення комплексної судової товарознавчої та судової економічної експертизи, внаслідок постачання світильників зі світлодіодним джерелом світла на адресу КП «Київський метрополітен» за завищеними цінами, спричинено збитки для місцевого бюджету в розмірі майже 12,7 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.2 ст.364-1 Кримінального кодексу – зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права.

Next Post

"КиївГазЕнерджи" поскаржилась на відсутність договору з "Нафтогазом"

Чт Тра 27 , 2021
“КиївГазЕнерджи”, яка є найбільшим постачальником газу в Києві, з місячним запізненням повідомила розмір річного тарифу. Він становитиме 8,70 грн за кубометр. Про це повідомляється на сайті компанії, який не працював останній місяць. “ДП «КиївГазЕнерджи» оприлюднило таку ціну в умовах, коли не має угоди про купівлю-продаж природного газу між ДП «КиївГазЕнерджи» […]
Тарифы на газ

Можливо ви пропустили?