Митники в «Борисполі» затримали сотні кілограмів контрабандного брендованого одягу

контрабанда

Громадянин Азербайджану намагався ввезти в Україну дев’ять валіз одягу. Всього затримано 205 кг турецьких «оригіналів».

Неймовірну кількість одягу київські митники виявили при скануванні багажу пасажирів зі стамбульського рейсу, звернувши увагу що всі дев’ять валіз належать одному громадянину, повідомляє інтернет-видання

В зоні митного контролю аеропорту «Бориспіль» на «зеленому коридорі» київські митники зупинили громадянина Азербайджану з дев’ятьма валізами одягу загальною вагою 205 кг, які він намагався ввезти в Україну без оподаткування.

Даний авіапасажир, який має дозвіл на проживання в Україні, прилетів зі Стамбулу в аеропорт «Бориспіль» і мав трансфером відлітати далі до Одеси.

Після повернення з-за кордону для проходження митного контролю чоловік обрав спрощену систему «зелений коридор». Цим вибором чоловік гарантував відсутність у нього товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент €1000. Саме на цю суму українським законодавством дозволено ввозити товари (крім підакцизних) без письмового декларування та сплати передбачених законодавством митних платежів.

Письмової декларації іноземець не заповнював, за консультацією перед початком митного контролю не звертався.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження «зеленого коридору»).

351 одиницю одягу (светри, пальто) та сумки з логотипами «Louis Vuitton», «Tommy Hilfiger», «Moncler», «Fendi», «Prada», «Calvin Klein» тощо вилучено до винесення судом рішення у справі.

 

Next Post

«Київський-Пасажирський» став найпопулярнішим в Україні вокзалом

Нд Січ 24 , 2021
Впродовж минулого року київський вокзал прийняв майже 10 млн пасажирів. У 2020 році найбільше пасажирів, подорожуючих у далекому сполученні, прийняв пасажирський вокзал «Київ-Пасажирський». Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці. Так, у 2020 році «Київ-Пасажирський» прийняв 9,72 млн пасажирів, і очолив рейтинг найпопулярніших українських вокзалів. Друге місце посів вокзал Львова, який торік прийняв 2, 57 млн пасажирів. У ТОП-3 потрапив також одеський вокзал, який […]
Київ-Пасажирський

Можливо ви пропустили?