Під Офісом президента розпочалася акція пам’яті “Рік без Каті” (ФОТО)

18-1.jpg

Сьогодні, 4 листопада 2019 року, під будівлею Офісу президента у Києві розпочалася всеукраїнська акція “Рік без Каті”.

Під Офісом президента України розпочалася акція пам’яті “Рік без Каті”. Бильзко 500 людей зібралися згадати активістку, — повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

4 листопада — день смерті активістки та правозахисниці Каті Гандзюк. Гандзюк загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні.

Близько 8:30 невідомий напав на Гандзюк біля будинку, де вона мешкала, в той час, коли вона йшла на роботу. Зловмисник облив жінку сульфатною кислотою. Постраждалу доставили у реанімаційне відділення обласної лікарні у шоковому стані. Опіки склали понад 40 % тіла. Кислота потрапила жінці на спину, голову, руку, а також в око. Гандзюк боролася за життя 96 днів.

За рік покарано лише 5 виконавців. Неможливість знайти замовників нападу на активістку спричинили всеукраїнську акцію «Хто замовив Катю Гандзюк?».

«Ми виходимо знову. І ми знову звертаємося до представників нової влади: пане Президенте, Ви не заплямовані цією трагедією. Ми впевнені в тому, що Ви прекрасно усвідомлюєте її масштаби, глибину і жахливу символічність… Голови ГПУ та СБУ — ваші особисті друзі і близькі люди. Ви маєте всі важелі впливу, і ми віримо в те, що маєте політичну волю для того, щоб Україна вперше у своїй історії покарала замовників страшного політичного вбивства… Ми запрошуємо Вас прийти на нашу акцію та поставити свічку в пам’ять про нашу подругу. Не мовчіть, пане Президенте. Не будьте, як Ваші попередники», — йдеться в анонсі заходу.

 

 

Фото — Роман Пєтушков

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top