Під Радою протестувальники вимагають виборчу реформу

66693850_1126230240913291_3708669513810575360_n.jpg

Сьогодні поточне скликання народних депутатів спробує востаннє прийняти виборчу реформу. Протестувальники прийшли під стіни Верховної Ради, вимагаючи зміни в виборчому законодавстві.

Законопроект №3112-1, який сьогодні мають розглянути депутати, скасовує «мажоритарку» та впроваджує відкриті виборчі списки.


Сергій Стерненко розповів кореспонденту ІНФОРМАТОРа, чому він прийшов на акцію та підтримує зміни до виборчого законодавства.

«Через те, що існують закриті виборчі списки та є «мажоритарка», сьогодні до  Верховної Ради пролазить дуже багато корупціонерів, хабарників, людей, які проходять туди не завдяки своїм професійним якостям, а завдяки тому, що вони мають гроші», — повідомив активіст.

Сергій Стерненко розповів, чому він підтримує виборчу реформу.

Gepostet von ІНФОРМАТОР am Donnerstag, 11. Juli 2019

У головному науково-експертному управлінні розглянули проект закону №3112-1 та знайшли багато помилок, проте дійшли висновку,  що законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень.

Раніше ряд лідерів парламентських фракцій, попри прагнення новообраного президента Володимира Зеленського внести зміни до виборчого законодавства, закріпивши у ньому закриті партійні списки, виступили за відкриті списки.

Фото — Роман Пєтушков

Для ІНФОРМАТОРа

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top