У Києві буде побудована нова пасажирська платформа

20 січня експертна група розпочала розробку ескізного проєкту нової залізничної платформи та пішохідних переходів у районі Жулянського шляхопроводу . Платформа стане частиною проєкту Київ Сіті Експрес.

Про це повідомляє URM.

До експертної групи входять інженери Вишневої, Борщагівської громад та Південно-Західної залізниці.

За кілька днів до цього відбулося комісійне обстеження та вибір місця розташування нової платформи.

Під час обстеження території експерти обговорили забезпечення потрібної пропускної та переробної спроможності залізничної лінії, можливості розвитку споруд та пристроїв станції на перспективу, безпеку руху поїздів та маневрової роботи, безпеку пасажирів та робітників станції, ув’язку з проєктами розвитку інших видів транспорту в пунктах стикування для безперебійної передачі вантажів і пасажирів, ув’язку з розвитком міста та інших населених пунктів тощо.

Слід зазначити, що нова пасажирська платформа передбачає розвантаження автомобільних маршрутів, особливо у ранкові та вечірні «години пік». Крім того, нову платформу планують розмістити між залізничними станціями в м. Вишневому (3,5 км) і Київ-Волинський (1,8 км).

Next Post

На Київщині озброєний гвинтівкою іноземець зачинився у квартирі з 2-річною дитиною

Пн Січ 24 , 2022
Громадянин Франції через сварку з дружиною зачинився у квартирі з дворічною дитиною, а силовикам, які прибули на виклик, погрожував гвинтівкою. Інцидент стався ввечері 23 січня в селі Святопетрівське Бучанського району, повідомила Поліція Київщини. “31-річний громадянин Франції посварився з дружиною, виставив жінку та 4-річну дитину на мороз, після чого зачинився у […]
КОРД

Можливо ви пропустили?