Помер екс-ректор Ірпінської податкової академії Петро Мельник

68c2e64-67322.jpg
«Серце не витримало». Помер екс-ректор Ірпінської податкової академії Петро Мельник.
У неділю, 16 грудня, на 62-му році життя помер засновник Ірпінської податкової академії, колишній народний депутат Петро Мельник. Про це в Facebook повідомив юрист Ігор Черезов, — пишуть ЗМІ.
«Сьогодні пішов з життя справжній українець, засновник Ірпінської податкової академії, тричі депутат Верховної Ради, істинний патріот, і просто чудова людина — Мельник Петро Володимирович. Серце не витримало … Він так мріяв про закінчення багаторічних судових позовів … Наші співчуття всім рідним і близьким «, — сказано в повідомленні.
Прокуратура звинувачувала Мельника в незаконному відчужені нерухомого майна Національної академії державної податкової служби, серед яких були: приміщення магазину і кафетерію загальною площею 496,7 кв. м в Ірпені; реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір» (смт. Ворзель) комплекс будівель в Кам’янці-Подільському загальною площею 1,1 тис. кв. м і нежитлові будинки та господарсько-побутові будівлі в Сімферополі загальною площею 2,6 тис. кв. м.
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top