Представлені чотири варіанти об’їзної дороги навколо Борисполя

1471529339.jpg

Фото: Пресс-служба Виталия Кличко

В «Укравтодорі» почали розглядати оптимальний варіант з будівництва нової об’їзної дороги навколо Борисполя. Держагентство вибирає між чотирма можливостями — між двома південними і двома північними шляхами. Найкоротший з них — 18 км, а найдовший — 26 км, повідомляє держагентство на своїй сторінці в Facebook.

Після того, як «Укравтодор», з огляду на економічні, соціальні та екологічні фактори, визначиться з місцем будівництва магістралі, за справу візьметься консалтингова компанія, яка повинна буде підготувати техніко-економічне обґрунтування (ТЕО). Сама ж підготовка ТЕО фінансується Світовим банком. Як прописано в контракті, відповідна документація повинна бути готова до грудня 2019 року.

Нова магістраль матиме категорію 1а. Це означає, що на ній будуть чотири смуги руху, а максимальна швидкість становитиме 130 км / год. Розділювальна смуга буде шириною в 6 м. Об’їзна дорога повинна забезпечити проїзд автомобілів без в’їзду в саме місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль-Запоріжжя-Маріуполь і траси Т-10-18 .

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top