Київ відзначає день міста: програма свята

Сьогодні день Києва, місту на Дніпрі виповнюється 1538 років У зв’язку з карантином місто відсвяткує своєї черговий день народження з мінімальною кількістю заходів. 

Міська влада підготували на цей день включення міських фонтанів і навіть пробіг під каштанами. Останній захід пройде онлайн. Офлайн насолодитися спілкуванням і святом можна буде на виставці квітів, велопробігу, регаті і фестивалі їжі. Проте всі ці події будуть проводитися з урахуванням карантинних заходів.

31 травня почнуть свою роботу міські фонтани, до вечора включиться підсвічування. Так, почнуть працювати “Хрещатик”, “Каскадний”, “Водяний шар”, “Засновники Києва”, фонтани на Русанівському каналі і на Майдані. Запрацює фонтан на Великій Васильківській.

У форматі онлайн пройдуть такі заходи, як “Пробіг ONлайн під каштанами”, Фестиваль короткометражного кіно “Чилдрен Кінофест”, а також новий цікавий проект “На карантині з Plan B”. Пробіг можна буде провести, встановивши рамку в соцмережі. Всі внески будуть спрямовані на допомогу лікарям, які борються з коронавірусом. Фільми кінофестивалю будуть доступні на сайті заходу. Новий проект “На карантині з Plan B” передбачає проведення лекцій та воркшопів.

Джерело

Next Post

Заарештовано шість учасників перестрілки в Броварах

Нд Тра 31 , 2020
Суд в Броварах заарештував вже шістьох учасників перестрілки в місті, яка сталася 29 травня. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в своєму Twitter. Так, станом на 22:00 в суботу, 30 травня, суд відправив шістьох учасників перестрілки під варту на 60 діб без права внесення застави. Глава МВС зазначив, […]
стрілки в Броварах

Можливо ви пропустили?