Поліція показала зброю, з якої вбили 3-річного сина Соболєва в центрі Києва

.png
Столичні правоохоронці продовжують слідчі дії з приводу вбивства дитини в центрі Києва. 1 грудня кілер намагався ліквідувати депутата Київської ради В’ячеслава Соболєва, але куля потрапила в його 3-річного сина.
За Range Rover стріляли з дешевою і не точною гвинтівки. Про це повідомив директор Департаменту комунікацій МВС України Артема Шевченка.
«Цей розібраний карабін на американській платформі AR у калібрі 7,62 мм із, схоже, недорогим китайским оптичним прицілом XD Precision скоро надійде для дослідження експертів Дндекц М.В.С. як та зброя, з якої з високою ймовірністю було зроблено фатальний постріл по машині Вячеслав Соболев увечері 1 грудня. Вочевидь, куля випущена саме з цього карабіну, забрала життя його трирічного сина Олександра. Земля пухом невинній дитячій душі. За попередніми фаховими висновками, цю зброю тяжко назвати високоточною саме для снайперської стрільби. Схоже, організатори та виконавці не обтяжували себе пошуком коштовних знарядь злочину і ретельним плануванням, а просто взяли перше, що потрапило під руку. Дешево, сердито і доступно» — написав Артем Шевченко
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top