«Депутат — не цар»: в ОП заявили, що Зеленський мав «жорстку розмову» з Тищенком

Президент Володимир Зеленський мав розмову з народним депутатом від фракції «Слуга Народу» Миколою Тищенком щодо його ресторану «Велюр», який порушив умови карантину.

Про це розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в етері «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом. Дійсно, нікому не можна працювати. Я сподіваюся, що це буде приклад для інших народних депутатів, що якщо ти народний депутат, то не треба робити з себе якогось царя», — сказав він.

За його словами, після цієї розмови ресторан перестав працювати, хоча в ОП не знають, працював він один день чи весь час карантину.

«Жорстка розмова вилилась в те, що, я сподіваюсь, для всієї фракції та і для інших фракцій це буде прикладом, що не треба так робити більше. І це буда велика помилка з боку народного депутата, що він так зробив», — додав Тимошенко.

Джерело

Next Post

На Броварщині спалах коронавірусу в дитячому будинку

Вт Тра 5 , 2020
У селі Мокрець, що на Броварщині в дитячому будинку “Надія” на коронавірусну хворобу інфіковано сім осіб. Про це заявив на брифінгу в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, спалах зафіксовано в дитячому будинку “Надія” в селі Мокрець, там інфіковано сім осіб, одна з яких дитина. “Першого травня виявлений коронавірус у […]
дитячий будинок надія