Традиційно у День Святого Миколая на Софійській площі мер Києва Віталій Кличко запалив вогнями головну ялинку країни. Тематичним героєм свята 2020 року обрали казкового Лускунчика — як символа перемоги добра над злом.
![](https://elle.ua/upload/image/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F-%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2-2020-13.jpg)
Упродовж новорічних свят на гостей на площі чекатимуть «Чотири королівства». Перше — «Королівство подарунків», де можна придбати традиційні новорічні сувеніри та іграшки. Друге — «Королівство смаку» — фудкорт на самій площі та вздовж Володимирського проїзду. Та ще два королівства: «Королівство лайків» – найрізноманітніші фотозони, та «Королівство розваг» — казкова зона для дітей із «Полярним експресом».
![](https://elle.ua/upload/image/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F-%D1%91%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2-2020.jpg)
Головна ялинка країни цього року заввишки понад 20 метрів. ЇЇ прикрашають близько тисячі найрізноманітніших іграшок та чотири кілометри гірлянд. А охороняють «новорічну королеву» вірні вартові — великі фігури лускунчиків та українських козаків.