Метро в Києві залишиться закритим до 17 квітня

1

Метро в Києві не буде працювати до 17 квітня, а не до 3-го числа, як передбачалося спочатку.

Про це з посиланням на співробітників столичного метрополітену пише Апостроф.

Повідомляється, що розпорядження про те, що карантин у київському метро буде продовжено, прийшло від керівництва. Втім, поки пасажирів в підземку не пускають, на станціях і платформах проводяться ремонтні роботи.

«Прийшла нам рознарядка зверху. Готуємося до того, що потяги знову підуть з 17 квітня. До цього у нас карантин і ремонтні роботи «, — повідомило джерело видання.

1 thought on “Метро в Києві залишиться закритим до 17 квітня

  1. Самый отвратительный вирус — это коррупция.
    petition.president.gov.ua/petition/86178
    Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.

Comments are closed.

Next Post

O.Torvald зіграють безпечний онлайн-концерт під час карантину

Пт Мар 20 , 2020
Під час карантину в Україні через коронавірус популярний гурт O.Torvald дасть безкоштовний онлайн-концерт для усіх бажаючих. Дивіться на нашому сайті. Колектив, який відмінив всі виступи у березні, дасть повноцінний концерт зі студії у п’ятницю, 20 березня. “Ми вирішили влаштувати абсолютно безпечний онлайн-концерт для всіх наших людей зі всього світу. Справжня […]