Уздовж Набережного шосе збудують веломагістраль

За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка між Поштовою Площею і мостом ім. Патона збудують новий веломаршрут. Його довжина – орієнтовно 4,8 км. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

«Веломаршрут уздовж Набережного шосе можна назвати справжньою веломагістраллю. Окрім самої велодоріжки, яку виконають із асфальтобетону, там з’являться велопарковки, навігація, LED-освітлення. Пропонується, що світлодіодні покажчики напрямку руху будуть виконані за технологією LED-каміння. Це буде один із наймасштабнішних проектів створення велоінфраструктури у столиці», – зазначив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Розмітку на велодоріжці нанесуть холодним двокомпонентним пластиком. Уздовж веломаршруту буде встановлено майданчики для відпочинку із затінком. Також облаштують пішохідну прогулянкову зону, яка буде відокремлена від велочастини. Тротуар буде виконано з ФЕМ-мощення. Якщо транспорт пошкодиться – велосипедист зможе його самостійно полагодити, адже на велодоріжці буде влаштовано укомплектовану «вуличну майстерню» (станцію ремонту).

Олександр Густєлєв додав, що веломагістраль збудують уздовж зеленої зони на місці демонтованої трамвайної колії.

Роботи з проектування виконуватиме ТОВ «Інститут Проектування Інфраструктури Транспорту» (м. Харків). Компанія стала переможцем тендеру у системі ProZorro. Згідно календарного плану укладеного договору робочий проект у повному обсязі має бути виконаний проектантом у квітні 2020 року. Що, відповідно, надасть можливість розпочати будівельні роботи.

Джерело

Next Post

У Націнституті раку пацієнтам продавали рецепти на безкоштовні ліки

Сб Сер 17 , 2019
Столична поліція викрила медиків Національного інституту раку (НІР), які брали з онкохворих пацієнтів хабарі за призначення безкоштовних медичних препаратів. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції. У службових осіб НІР були проведені обшуки і виявлена ​​документація, яка підтверджує причетність лікарів до вимагання хабарів від пацієнтів і підприємців. У кабінетів одного з […]

Можливо ви пропустили?