Blood Bike. Українські волонтери доставлятимуть кров у лікарні Києва на мотоциклах

image.jpg

Українські волонтери з організації MotoHelp будуть доставляти компоненти крові в лікарні Києва на мотоциклах.

Договір про відповідну допомогу був підписаний з Київським міським центром крові, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Волонтери безоплатно будуть доставляти кров до медзакладів, яким вона терміново потрібна.

«Усе досить просто працює: учасники процесу підключені до спеціального мобільного додатку, завдяки якому вони дізнаватимуться про необхідність доставки крові у ту чи іншу лікарню. Той, хто буде територіально найближче до Центру крові, і стане перевізником», — повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Фото: КМДА

Волонтери вже провели два тестових заїзди на чотирьох різних моделях мотоциклів, а також спільно зі столичним центром крові розробили план валідації.

«Результати валідації показали, що доставка компонентів крові у такий спосіб абсолютно безпечна для збереження якості компонентів крові та й набагато швидша, ніж звичайне доставка автомобілем», — додав чиновник.

Мотоцикли, якими перевозять кров, отримали назву Blood Bike — вони використовуються для транспортування субстанції в невідкладних випадках між медичними установами та центром крові.

Подібні ініціативи діють у Великобританії та Ірландії.

Джерело

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top