ВООЗ рекомендує не закривати школи, – Радуцький

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує владам країн дозволяти традиційне навчання у школах.

Про це в інтерв’ю партійному сайту «Слуга народу» розповів голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, коментуючи ситуацію щодо роботи шкіл та дитячих садків, повідомляє освітнє інтернет-видання.

«На думку ВООЗ, влада має дозволяти традиційне навчання в школах та садочках і закривати їх тільки за найкритичніших ситуацій. За даними МОЗ, у школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів. Тож наразі діти навчаються, і змін не планується», – сказав Радуцький.

Також він зазначив, що Україну чекає збільшення кількості захворювань у зимовий період – як, власне, і весь світ.

«Але держава робить все, щоб пережити новий «шторм». Пандемія закінчиться тоді, коли завершиться розробка та реєстрація вакцини і розпочнеться вакцинація населення. Ми на цьому шляху, і Президент докладає всіх зусиль, щоб Україна була серед перших країн, які отримають вакцину», – сказав Михайло Радуцький.

Нагадаємо, згідно данних Держстатистики, в цьому році порівняно з минулим, рівень смертності в Україні зменшився.

Next Post

Стало відомо, яку зарплатню отримала Венедіктова за жовтень

Чт Лис 19 , 2020
Заробітна плата генерального прокурора Ірини Венедиктової за жовтень склала 108 тис. гривень. Про це з посиланням на відповідь Офісу генерального прокурора за запитом пишуть Українські Новини. Оклад генпрокурора склав 69 681 гривню. Зарплата вказана з урахуванням надбавок і доплат. У відповіді не вказано, яку суму після утримання податків і зборів вона […]
Венедіктова

Можливо ви пропустили?