Київ залишається в «помаранчевій зоні» ще на два тижні

В Україні оновили карантинні зони щодо епідемічної ситуації в регіонах. За підсумками поділу Київ ще на два тижні залишиться в «помаранчевій зоні».

Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчинов в Telegram.

У «помаранчевій зоні» адаптивного карантину забороняється проведення масових заходів за участю більш ніж 100 осіб і більше одного обличчя на 20 кв. метрів.

Також заборонена робота хостелів і турбаз; ресторанів, нічних клубів вночі; спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури (крім закладів, які можуть забезпечити відвідування не більше однієї особи на 10 кв. м, приміщення) та дитячі табори.

При цьому, згідно з новими правилами зонування, виключається норма про заборону перевезення в громадському транспорті при заповнюванні 50% сидячих місць.

Нове зонування почне діяти з 00:00 21 вересня.

Next Post

Громадянин Туреччини намагався вивезти через "Бориспіль" 28 кг прикрас із бурштину

Пт Сен 18 , 2020
Київськими митниками у пункті пропуску «Бориспіль» у громадянина Туреччини вилучено 28 кг прикрас із бурштину різних кольорів.  «Прикраси з бурштину від світло-жовтого до темно-коричневого кольорів, 32-річний громадянин Туреччини, етнічний курд, намагався вивезти з України до Іраку транзитом через Емірати. Та цій спробі запобігли працівники Київської митниці Держмитслужби у співпраці з […]
Бурштин