У Націнституті раку пацієнтам продавали рецепти на безкоштовні ліки

Столична поліція викрила медиків Національного інституту раку (НІР), які брали з онкохворих пацієнтів хабарі за призначення безкоштовних медичних препаратів.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

У службових осіб НІР були проведені обшуки і виявлена ​​документація, яка підтверджує причетність лікарів до вимагання хабарів від пацієнтів і підприємців. У кабінетів одного з фігурантів справи виявили 20 тис. Гривень.

За даними поліції, медпрацівники вимагали від онкохворих пацієнтів грошову винагороду в розмірі від 3 до 70 тисяч гривень за призначення і видачу безкоштовних медичних препаратів, які були закуплені для НІР за кошти держбюджету.

 

 

Next Post

"Втомлений" столичний міст на Труханів острів заклали бетонними плитами

Сб Сер 17 , 2019
Співробітники “Київавтодору” поклали бетонні плити на ділянці пішохідного мосту на Труханів острів.  Такі заходи вжили для стабілізації конструкції моста після обвалення, повідомляє dtp.kiev.ua. “Робочі “Київавтодору” поклали бетонні плити на міст на Труханів острів. Таким чином вони створили противагу натомість тої, що обрушилася. Комунальники запевняють, що це тимчасовий захід”, – йдеться […]

Можливо ви пропустили?