Ввечері 13 серпня метро може змінити графік своєї роботи

Сьогодні, 13 серпня, у зв’язку із проведенням на стадіоні НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Брюгге» (Бельгія) можливі деякі зміни у роботі столичного метрополітену. Про це інформують у КП «Київський метрополітен».

Так, можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції «Олімпійська» перед початком футбольного матчу, та станцій «Олімпійська», «Палац спорту» і «Площа Льва Толстого» – після його закінчення.

У комунальному підприємстві зазначають, що механізм застосовується із міркувань безпеки та перепрошують за можливі тимчасові незручності.

Next Post

Київ-Берлін: планується відновлення курсування поїзда

Вт Сер 13 , 2019
«Укрзалізниця» розширює спектр міжнародних пасажирських перевезень. «Ми хочемо повернути маршрут Київ-Берлін. Сподіваюся, що запустимо його наступного року», – поінформував керівник Акціонерної державної компанії «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції повідомляє, що загалом торік «Укрзалізниця» перевезла до країн ЄС на 83% більше пасажирів, ніж у 2017 році. […]
Укрзалізниця

Можливо ви пропустили?