KPMG підготує до приватизації столичний завод “Більшовик”

Консультаційна фірма “KPMG Україна” стала переможцем конкурсу з відбору радника з підготовки до приватизації та продажу 100% статутного капіталу АТ “Перший київський машинобудівний завод” (ПКМЗ, раніше – “Завод” Більшовик “), повідомили в прес-службі Фонду держмайна (ФДМ) України.

“Переможцем стала компанія” КПМГ Україна “. Всього було три заявки. КПМГ виграла, так як набрала найбільшу кількість балів. Договір з КПМГ вже підписаний. Готуються документи для узгодження радника з приватизації Кабміном “, – повідомили в прес-службі.

Як повідомлялося, в кінці вересня 2020 року голова ФДМ Дмитро Сенниченко сказав, що завод “Більшовик” увійшла до сформованого Фондом списка об’єктів для приватизації на наступний рік.

За інформацією на сайті ФДМ, конкурс з відбору радника з приватизації був оголошений в серпні поточного року. При цьому конкурсна комісія прийняла ряд рішень для успішного процесу приватизації цього активу.

“Не дивлячись на опір, спроби відчуження рейдерськими способами майна і політичний тиск – ми рухаємо приватизацію вперед. На прозорому конкурсі буде відібраний радник, який якісно підготує об’єкт приватизації для залучення інвестора “, – цитувала тоді прес-служба главу ФДМ Сенниченко.

“Більшовик” заснований в 1882 році як Київський ливарний і механічний завод, в 1919 отримав назву “Перший державний київський машзавод”, а з 1922 року – “Завод” Більшовик “, в 1994 році став ВАТ “Більшовик”. У 1996 році в результаті реструктуризації на базі частини структурних підрозділів заводу було створено шість юросіб в формі дочірніх підприємств. У 2006 році “Більшовик” отримав статус Науково-виробничого підприємства (НПП), в травні 2018 перейменований в АТ “ПКМЗ”.

В даний час завод в декількох цехах, зокрема, виробляє великогабаритне обладнання, машини та виробничі лінії для гумопереробні, вугільної, хімічної сільськогосподарської галузей. Завод також здає приміщення в оренду.

Згідно зі звітом підприємства на його сайті, в січні-червні 2020 року його отримала майже 6 млн грн чистого збитку проти 8,9 млн грн в першому півріччі 2019 року, чистий дохід зріс на 21,8% – до 59,43 млн грн. Станом на 1 липня поточного року на заводі працювало 315 чол.

Вартість активів АТ “ПКМЗ” на кінець 2019 року становила 370,68 млн грн.

За інформацією на сайті заводу, за рішенням наглядової ради АТ “ПКМЗ” з 27 липня поточного року обов’язки голови правління тимчасово виконує перший заступник Сергій Бондарчук.

KPMG, згідно з інформацією на його сайті, працює в Україні c 1992 року, надає аудиторські, податково-юридичні, консультаційні послуги, і послуги форензик.

Згідно держреєстру, в країні зареєстровано ТОВ “КПМГ-Україна”, на 100% підконтрольна британській KPMGLimited, і ПрАТ “КПМГ Аудит”, в якому “КПМГ-Україна” володіє 30%, а 46,0169% належить Ганні Пархоменко і 23,9831 % – Андрію Цимбал.

Джерело

Next Post

У Києві автохами побили ветерана війни який пробув в полоні два роки

Пт Жов 16 , 2020
Сьогодні в центрі міста автохами напали на ветерана війни за зауваження про неправильну парковку. “Іван забирав на Новій Пошті волонтерський візок для бійців , а люди на БМВ вирішили що їм все дозволено і припаркувались на дорозі так , що їх об’їхати було неможливо , Іван їм посигналив , з […]
Побили АТОшника

Можливо ви пропустили?