У Києві відкриють мурал із зображенням Петлюри

1509048655_e-news.su_1.jpg

У Києві в середу, 22 травня, об 11:00 у Солом’янському районі відбудеться відкриття муралу із зображенням голови Директорії та головного отамана військ та флоту УНР Симона Петлюри.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як нагадали у Департаменті культури, в січні цього року зусиллями Київської міської державної адміністрації у столиці вперше встановили меморіал Симону Петлюрі – пам’ятний барельєф. Тому відкриття муралу із його зображенням – це ще один важливий крок на шляху увічнення творця української державності початку ХХ століття, ім’я якого стало одним із символів боротьби українців за свободу.

Місце проведення заходу: вулиця Зої Космодем’янської, 18.

22 травня 2019 року виповнюється 140 років від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, голови директорії Української Народної Республіки, головного отамана військ і флоту УНР Симона Петлюри, який став одним із провідних діячів Української революції 1917-1921 років.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top