На Великій Житомирській почали розбирати дах “Будинку зі зміями”

Будинок зі зміями

У Києві почалась реконструкція занедбаної пам’ятки архітектури на вулиці Великій Житомирській, 32, відомої, як “Будинок зі зміями”

Фото опублікував Ельдар Сарахов.

Артем Прощенко, котрий зараз є архітектором проєкту, розповів, що зараз останній поверх знімають, бо він був надбудований у радянські часи. Також у ході робіт відновлять втрачені декоративні елементи. Замість нього буде мансардний поверх. Реконструювати будівлю будуть за проєктом, представленим ще у 2019 році. Функціональне призначення будівлі також не змінилось – це буде офісне приміщення.

У 2010 році будинок придбало ТОВ «Акваплаз». Нові власники планували переоблаштувати його під готель, добудувати декілька поверхів та мансарду, а під землею вирити паркінг. Саме з цього часу почався видимий занепад будівлі.

Згодом будівлю викупив Богдан Батрух, генеральний директор компанії B&H film distribution. Головна архітекторка проєкту Вероніка Лисенкова запевняла, що фірма відновить все, що було втрачено, як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі. В будівлі, за словами гендиректора Богдана Батруха, мала проводитись лише реставрація.

Джерело

Next Post

В "Дії" скоро можна буде купувати та продавати авто

Вт Вер 28 , 2021
В Україні у електронному кабінеті водія і на порталі “Дія” водії невдовзі зможуть оформити договір купівлі-продажу автомобіля онлайн. Про це інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. “Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 “Про внесення змін до деяких […]
дія

Можливо ви пропустили?