Український блогер-мільйонник помер від COVID-19

Сьогодні, 16-го жовтня, помер блогер Дмитро Стужук.

Він помер в Київській клінічній лікарні №4, перебуваючи в реанімації. Раніше у чоловіка підтвердили коронавірус, але хвороба проходила без високої температури.

Стужук останнім часом був у комі і навіть пережив клінічну смерть, проте сьогодні його серце не витримало. Ще до госпіталізації він опублікував в своєму Instagram історію хвороби і поскаржився на стан лікарні, в якій він вирішив не залишатися.

Блогер припускав, що міг заразитися COVID-19 на відпочинку в Туреччині. Однак він спочатку не надав значення поганого самопочуття, а до лікарів звернувся тільки після повернення в Києві. Тоді, після здачі аналізів з’ясувалося, що у чоловіка коронавірус.

За словами колишньої дружини Дмитра Софії, на тлі коронавірусної інфекції у її чоловіка загострилися проблеми з серцем, що ймовірно, і призвело до смерті.

Джерело

Next Post

KPMG підготує до приватизації столичний завод "Більшовик"

Пт Жов 16 , 2020
Консультаційна фірма “KPMG Україна” стала переможцем конкурсу з відбору радника з підготовки до приватизації та продажу 100% статутного капіталу АТ “Перший київський машинобудівний завод” (ПКМЗ, раніше – “Завод” Більшовик “), повідомили в прес-службі Фонду держмайна (ФДМ) України. “Переможцем стала компанія” КПМГ Україна “. Всього було три заявки. КПМГ виграла, так […]