Будівля Центрального гастроному на Хрещатику може стати дев’ятиповерховою

19369319_1551554354884507_65094185_o.jpg

Фото: Пєтушков Роман, КиївІнформ©

Департамент містобудування і архітектури КМДА оприлюднив скан-копії містобудівних умов та обмежень, видані восени. Серед них є і документ, виданий для проєктування реконструкції Центрального гастроному на Хрещатику.

Про це пише видання Хмарочос.

Згідно з документом, висота частини будівлі колишнього Центрального гастроному на розі Хрещатика і Богдана Хмельницького, яка підлягає реконструкції – 27 метрів (приблизна висота дев’ятиповерхового будинку).

Хрещатик

Будинок Центрального гастроному дуже постраждав після пожежі 2017 року.

Восени 2019 року КМДА відмовила в реставрації Центрального гастроному. Проєкт реставрації мав зберегти триповерхову висотність будинку.

Нагадаємо, в історичному будинку на вул. Хрещатик, 40/1 жив художник Михайло Врубель, автор розпису у Кирилівській церкві та Володимирському соборі, а також гетьман Павло Скоропадський. Будинок був частиною вцілілого після Другої світової кварталу на Хрещатику. У радянський час тут розташувався «Центральний гастроном», який був закритий на початку 2000-х років. До пожежі споруда тривалий час стояла завішена банерною тканиною.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Будівля Центрального гастроному на Хрещатику може стати дев’ятиповерховою”

  1. 99:

    Только бы не Укрбуд строил.

    figurant.com.ua/novosti/kak-padal-ukrbud/

Комментарии скрыты.

Top