У зв’язку із проведенням фестивалю «Сильні України» із вечора 9 серпня до ранку 11 серпня на Хрещатику перекриють транспортний рух

10 серпня в столиці відбудеться фестиваль «Сильні України». Під час підготовки локації та впродовж фестивалю частина вулиці Хрещатик (від перетину з вулицею Прорізною до перетину з вулицею Богдана Хмельницького) буде закрита для автомобільного руху. Так, відповідно до розпорядженням КМДА № 1402 заборона руху всіх видів транспортних засобів триватиме із 20:00 9 серпня до 06:00 11 серпня.

У рамках фестивалю відбудеться турнір «Найсильніша родина України», шоу «Богатирі проти вантажівок», демонстрація фільму «Іван Сила», показові виступи стронгменів, а також стенди, присвячені легендарним «Сильним України». Змагання входитимуть до рейтингу вищої та першої ліг.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу несе ініціатор його проведення – громадська організація «Федерація стронгмену України». Вона має розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури відповідні схеми організації дорожнього руху.

Next Post

У центрі Києва демонтували синю руку

Пт Сер 9 , 2019
У центрі столиці на булвара Шевченка демонтували арт-об’єкт Middle Way у формі величезної синьої руки. Фото того, як вивозять арт-об’єкт опублікував у Facebook користувач Ігор Ясько. Нагадаємо, синю руку встановили 27 вересня 2018 року замість демонтованого пам’ятника Леніну. Колір монумента символізує небо, а двостороння відкрита долоня – порозуміння, дружбу та спілкування. Арт-об’єкт […]

Можливо ви пропустили?