У Києві 20 травня стартує фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week

З 20 по 26 травня в Києві відбудеться четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

Про це йдеться в прес-релізі організаторів.

У цьому році в межах фестивалю представлять низку інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, короткометражні фільми про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair.

На ярмарку зокрема будуть представлені понад тисячу робіт світових і українських художників. В цьому році ярмарок залучив сорок галерей, зокрема з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США.

Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться в четвер, 23 травня. Ярмарок пройде в комплексі «Торонто-Київ», він триватиме чотири дні з 23 по 26 травня.

Організатори зазначають, одна з місій ярмарку — познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів.

 

Джерело: Інформатор

Next Post

Цьогоріч на «Книжковому Арсеналі» вперше з’явиться «Ветеранський намет»

Вт Тра 14 , 2019
На ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал», що відбудеться в Києві 22-26 травня, вперше з’явиться унікальний простір «Ветеранський намет», в якому будуть зібрані друковані твори, авторами яких є воїни російсько-української війни. Про це пише ZIK. Як повідомляють організатори форуму, «Ветеранський намет» стане унікальним простором, де будуть представлені книжки десятків ветеранів, дійсних […]