Під Києвом виявили звалище медичних відходів

Столична компанія, яка уклала угоди з лікарнями на утилізацію медзасобів інфекційних відділень, де лікують хворих на коронавірус, насправді вивозила матеріал на полігон.

Як повідомляє прес-служба Служби безпеки України, шприци, медичні маски, халати та інші небезпечні відходи з медичних закладів, де госпіталізовані хворі на коронавірус,   працівники фірми вивозили на сміттєві звалища та полігони для твердих побутових відходів замість фактичної утилізації їх на ліцензійних виробничих потужностях.

Оперативники спецслужби задокументували вивезення понад 4 тонн небезпечних медичних відходів з інфекційних лікарень на один з полігонів у Київській області. Повідомляється, що під обшуку в офісі компанії вилучено документальні матеріали, які підтверджують протиправну діяльність, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку. Слідчі дії тривають.

Оголошення підозр фігурантам провадження відбудеться після проведення необхідних експертиз. Воно відбудеться за ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) та ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ.  Також готується звернення до Міністерства енергетики та захисту довкілля України для скасування цій компанії ліцензії на право здійснення діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

 

 

Next Post

У Києві майже 1,5 тис. інфікованих коронавірусом, захворіли ще двоє церковників

Сб Тра 2 , 2020
Коронавірус у Києві діагностований у 1 тис. 494 осіб. За останню добу інфікування підтвердили ще у 41 людини, з них п’ятеро — медики. Кількість летальних випадків та число осіб, що вилікувалися від COVID-19, не збільшилися. За останню добу коронавірус діагностували у 22 жінок віком від 29 до 83 років та 19 чоловіків віком від 21 до 84 років. Про це пише мер Києва Віталій Кличко у своєму […]
коронавірус Київ

Можливо ви пропустили?