Київ закупить 50 нових вагонів метро

Вартість придбання вагонів становитиме близько 50 млн євро. Кошти на придбання рухомого складу метрополітену в рамках відповідної угоди може надати Європейський банк реконструкції й розвитку.

Про це пише “КиевВласть”.

Відповідний проект рішення був підтриманий бюджетною комісією Київради. Документ повинні винести на одне із засідань Київради.

У минулому році Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Інвентарний парк вагонів нараховує 821 одиницю. Щодня в годину «пік» на лінії випускається 546 вагонів. Незважаючи на попит даного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці. Столиця має намір купити до 50 новеньких вагонів на загальну суму 50 мільйонів євро, – розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Next Post

В «Укрзалізниці» розповіли про реконструкцію Вокзальної площі

Чт Бер 21 , 2019
Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов представив ескізи проекти реконструкції території перед Центральним залізничним вокзалом Києва. Про це повідомив глава «Укрзалізниці» на сторінці в Facebook. Також він анонсував в перспективі об’єднання в один комплекс будівель Центрального та Приміського вокзалів з подальшою його інтеграцією в систему міського транспорту. Глава компанії розповів, […]

Можливо ви пропустили?