В аеропорту Борисполя в Україну не пустили 35 ізраїльських туристів

ed5a3b15ef9a1e471068d52541_91720794.jpg

В аеропорту Борисполя не пустили в Україну 35 ізраїльських туристів, їх екскурсовода депортують.

У вівторок, 19 лютого, близько 35 ізраїльтян, які прибули до Києва ранковим рейсом компанії «Ель-Аль» не пройшли паспортний контроль в аеропорту Бориспіль. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці користувача Edward Doks.

Серед тих, кого не допустили в Україну, виявився і Йохай Даган — гід, що супроводжував групу релігійних ізраїльтян, які приїхали поклонитися могилам єврейських праведників.

«Екскурсовод з грошима на харчування та готелі депортують в Ізраїль! А також ще 16 ізраїльтян. Понад 35 пасажирів утримували більше 4 годин.

Ізраїльтяни масово здають квитки. Кому знадобилося вбивати туризм в Україні напередодні сезону ??? «- йдеться в повідомленні.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

2 thoughts on “В аеропорту Борисполя в Україну не пустили 35 ізраїльських туристів”

  1. Ізраїльтяни вважали, напевно, що Україна це «прохідний двір»?! Коли летиш в Ізраїль, ще у Борисполі їх представники починають тебе «пресувати», допитувати чого і до кого ти летиш, за які кошти і т.п. і т.д. Причому це триває не 10 хвилин, а 40-60… Те саме і в Тел-Авіві, дуже конкретно перевіряють та опитують про все. Часу це займає теж чимало. Але мовчки підкоряєшся, бо розумієш, що в Ізраїлі є перманентний військовий конфлікт із арабами…А ізраїльтянам в Україні давай «зелене світло», бо вони туристи!

    1. Українців відсилають пачками, через грати. Тримають часом по 5 днів. А тут подумаєш, не пустили раптом кілька осіб. Україна давно повинна була б в цьому питанні розібратись на вищому рівні. . Таке постійне приниження українських паломників недопустимо.

Комментарии скрыты.

Top