Під АП активісти та учасники війни встановили намети через незабезпечення субвенцій на житло для ветеранів АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 4 листопада, у Києві під Адміністрацією президента активісти та ветерани війни встановили намети через невиконання постанови про забезпечення субвенцій на придбання житла для переселенців, учасників АТО.

Про це повідомляє кореспондент Інформатора з місця подій.

“Насправді акція не сьогодні, а вона триває вже більше тижня, другий тиждень. Але це повторна акція. Перша була в вересні ще, попереджувальна. Ми хотіли зустрітися з президентом щодо виконання постанови 280 у повному об’ємі – це забезпечення субвенцій на придбання житла для переселенців, учасників АТО. Тих, хто пішов воювати і лишив своє майно на окупованій території”, – говорить учасник акції.

“Президент обіцяв нам протягом місяця вирішити питання і запропонувати якість варіанти розв’язання проблеми, але місяць пройшов, ми почекали ще місяць і от проводимо акцію, щоб почути, що було зроблено і на що нам сподіватися”, – додає він.

“До нас с адміністрації ніхто не виходив. Ми плануємо залишатися, поки не буде якоїсь реакції. Зараз ми хочемо не просто виконання постанови, а й хочемо розуміти, чи існує якась комплексна програма по вирішенню проблеми, оскільки житло це не єдина проблема. Є проблема соціальної адаптації, проблема роботи, питання досить глобальні. Житло це першочергове, ну і хотілося б розуміти, чи влада дбає про тих людей, які лишили все і пішли воювати за цю країну”, – резюмує активіст.

Ветеран війни прокоментував акції з наметами на Банковій у Києві

У Києві під Адміністрацією президента активісти та ветерани війни встановили палатки через невиконання постанови про забезпечення субвенцій на придбання житла для переселенців, учасників АТО.

Posted by ІНФОРМАТОР on Esmaspäev, 4. november 2019

Нагадаємо, у Києві до адміністрації президента підігнали більше десяти вантажівок з нацгвардією через сплановану акцію “Рік без Каті”.

Фото, Відео – Роман Пєтушков

Next Post

Під Офісом президента розпочалася акція пам'яті “Рік без Каті” (ФОТО)

Пн Лис 4 , 2019
Сьогодні, 4 листопада 2019 року, під будівлею Офісу президента у Києві розпочалася всеукраїнська акція “Рік без Каті”. Під Офісом президента України розпочалася акція пам’яті “Рік без Каті”. Бильзко 500 людей зібралися згадати активістку, – повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій. 4 листопада – день смерті активістки та правозахисниці Каті Гандзюк. […]
Рік без Каті

Можливо ви пропустили?