Кияни зможуть екологічно утилізувати новорічні ялинки у всіх районах столиці

.jpg

У минулому році комунальне об’єднання «Київзеленбуд» прийняло на утилізацію понад 10 000 ялинок.

Свої ялинки, сосни, ялини жителі Києва зможуть принести в 15 пунктів збору, відкриють з 2 січня у всіх районах Києва. Зібрані дерева перероблять на друзки на спеціальному обладнанні і навесні використовують для мульчування (захисту ґрунту від пересихання і перегріву) лунок вічнозелених рослин. Про це повідомляє КМДА.

На території виробничих баз районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств уже підготовлені спеціальні майданчики для збору новорічних ялинок, які будуть подрібнені в друзки для подальшого їх використання в виробничих потребах.

«Закликаємо киян запланувати не викидати ялинку на смітник, а знайти час і привезти своє новорічне дерево на утилізацію в один з пунктів прийому, який розташований в кожному районі міста. Для того, щоб всі встигли проявити свою екологічну свідомість, пункти прийому почнуть свою роботу вже с 2 січня 2019 », — повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

 

Адреси пунктів прийому, контакти та години роботи.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top