15 липня очима турецького громадянина, “Відвага та єдність” Юрист Еврен Дамянь

Що Ви, як громадянин Республіки Туреччина, який проживає за кордоном, відчули під час подій 15 липня? Які почуття та думки ви переживали в той момент?

– 15 липня Туреччина пережила один із найкритичніших моментів за всю історію Турецької Республіки, як демократичної країни. Представники групи терористичного угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ) у військових рядах, зробили спробу зчинити військовий переворот у країні, який мав на меті нівелювання та знищення під корінь основних засад демократії, права громадян країни на вільний вибір уряду, конституційної системи правління та, в цілому, Туреччини, як держави. Однак, на щастя, ця спроба виявилася невдалою.

Юрист Еврен Дамянь
Юрист Еврен Дамянь

– За цю трагічну сторінку історії нашої країни, безперечно, несе відповідальність терористичне угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ), яке, промиваючи людські мізки й перевертаючи людський світогляд знизу до гори, глибоко пустило коріння в кожній з країн світу.

– Терористичне угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ), прикриваючи свої справжні наміри, запустило «кігті» в галузь як вітчизняної так і зарубіжної соціальної освіти та виховання, таким чином, маючи на меті розширення кола свого впливу.

– В Україні, наприклад, дітей високопосадових осіб, політиків та бізнесменів заманювали на навчання в такі школи. Причиною цього є приховані наміри вищезазначеного угрупування тишком-нишком дібравшись до правлячої верхівки країни, підготувати ґрунт для подальшої діяльності та пустити коріння зла в цій країні. В Туреччині, використовувалися ті ж самі важелі впливу. Тут, вони також ховаючись за високими освітньо-просвітницькими цілями, проводили свою таємну діяльність.

– Терористичне угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ), яке за своїми поглядами та віруваннями близьке до «ІГІЛ», поруч із Туреччиною проповідувало свої месіанські вірування та бажання завоювати весь світ у близько 100 державах.

– Терористичне угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ) за останні 25 років, безмежно розширивши коло своїх прибічників, шляхом залучення капіталів та інвестування із різних галузей промисловості та торгівлі, збільшило свій капітал більш ніж на 25 мільярдів доларів.

– Наразі угрупування, яке отримало жорстоку відсіч на всі його спроби перевернути демократичний лад Республіки Туреччина, майже знищено у цій країні, однак воно не залишає спроби проявити себе в інших зарубіжних країнах. З цієї причини, Україна має бути надзвичайно обережною та обачливою.

– Терористичне угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ), яке ставить за мету, перш за все, власні цілі й інтереси, яке не зупинилось навіть перед можливістю загибелі власних співвітчизників, не зупиниться ні перед чим і, безперечно, поводитиметься ще більш безжалісно стосовно громадян інших країн.

– Республіка Туреччина офіційно попередила всі офіційні органи влади різних світових держав, стосовно небезпечності, можливого проведення підривної діяльності та необхідності боротьби проти терористичного угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ). Діяльність терористичного угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ), яка абсолютно нічим не відрізняється від таких терористичних організацій як: ПКК (Робітнича партія Курдистану), ІГІЛ, Боко Харам тощо, має бути розцінена, як серйозна загроза спокою та миру життю пересічних громадян будь-якої країни, а боротьба із нею маю бути жорстокою та безкомпромісною.

– Співпраця всіх країн на цьому поприщі, перекриття доступу угрупування Фетуллаха Ґюлена (FETÖ) до джерел фінансування тощо, розірве ланцюжок поруки в угрупуванні та, врешті-решт, призведе до його абсолютного знищення.

Юрист Еврен Дамянь

Next Post

Важка історія занедбаного лицарського замку під охороною в сердці Києва

Пт Сер 17 , 2018
Палац за адресою вул. Ярославів Вал, 1 має багато назв. Цю будівлю називають будинком барона Штейнгеля, Синьої Бороди, домом табачного короля Сальве, лицарським замком та будинком Підгорського. Насправді до барона Штейнгеля та лицарів ця будівля відношення немає. З листівки початку ХХ століття В 1850 році ділянку землі на розі вулиці Ярославів Вал придбав генерал-лейтенант […]
Будинок Підгорського

Можливо ви пропустили?