На в’їздах до міста обмежуватимуть рух вантажівок за температури понад +28°C

У періоди, коли температура повітря перевищуватиме +28°C, на всіх в’їздах до столиці обмежуватимуть рух вантажівок.

Про це повідомили в КМДА.

Йдеться про великоваговий транспорт загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.

Відповідні заходи впроваджують у прогнозовану спеку, щоб захистити дорожнє покриття від пошкоджень. Контролюватиме дотримання обмежень Управління патрульної поліції у м. Києві.

обмеження в'їзду для вантажівок

Можливо ви пропустили?