Тарифи на тепло та гарячу воду у Києві: скільки доведеться платити у новому опалювальному сезоні

Через повномасштабне російське вторгнення ціни на опалення та гарячу воду цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними.

Опалення

Про це повідомили на Офіційному порталі Києва.

“Тарифи для ТОВ “Євро-Реконструкція”, яка є оператором Дарницької ТЕЦ і постачальником послуг у Дарницькому та Дніпровському районах, на рівні минулого опалювального сезону протягом цієї зими не зростуть”, – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, було здійснено розрахунок економічно обґрунтованих тарифів з урахуванням зростання вартості енергоносіїв, що є частиною необхідної процедури отримання підприємством компенсації в установленому законом порядку на рівні держави.

Варто зазначити, що 18 серпня був підписаний Закон України “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування”, що запроваджує мораторій на підвищення цін (тарифів) на послуги з розподілу природного газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

У той же час, тарифи на постачання гарячої води з 01 січня 2019 року затверджені Постановою від 11.12.2018 року №1823 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Так, за умови підключення рушникосушарки, користувачі платитимуть 66,90 грн/1 м3 без ПДВ або 80,28 грн/1 м3 з ПДВ. За умови відсутності рушникосушарки тарифи будуть такими: 61,85 грн/1 м3 без ПДВ та 74,22 грн/1 м3 з ПДВ.

 

Next Post

Зупинка транспорту в Києві при повітряній тривозі: влада відповіла на петицію

Вт Сер 30 , 2022
Попри прохання жителів столиці скасувати заборону на рух громадського транспорту під час повітряної тривоги, його продовжать і надалі зупиняти, а пасажирів просити пройти в укриття. Про це йдеться у відповіді мера Києва Віталія Кличка на відповідну петицію, яку підписала необхідна кількість людей. У відповіді йдеться, що рішення зупиняти транспорт ухвалила Рада оборони […]
швидкісний трамвай

Можливо ви пропустили?