На Київському водосховищі врятували рибалку, що опинився за сотні метрів від берега

рибалка

У Вишгородському районі Київської області рибалку віднесло на крижині далеко від берега. Подія сталася на Київському водосховищі, на допомогу чоловікові прийшли рятувальники.

Інформація про інцидент надійшла 8 січня о 19:35, інформує пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники з’ясували, що недалеко від села Козаровичі на Київському водосховищі на крижині знаходиться людина. Відстань до берега становила приблизно 300 метрів. О 21:34 чоловіка  було врятовано та доправлено до берега. Він не отримав жодних травм.

Чоловік 1976 року народження із двома своїми товаришами пішов на риболовлю, двоє залишались неподалік від берега, а інший відійшов на певну відстань і назад не міг самостійно повернутись через тонку кригу, тому товариші викликали рятувальників“, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві чоловік загинув під час пожежів, випригнувши з вікна

Next Post

Як влаштована створена у Києві соцмережа Sl8

Нд Січ 9 , 2022
Особливість стартапу в тому, що у кожного юзера у соцмережа Sl8 є криптогаманець та всі користуються криптою. Також в Sl8 зараз немає надокучливої реклами. Ще одна відмінність — новий спосіб підписки на людей. Користувач підписується не на людину в цілому. А на окремі «грані її особистості». Це працює як особистий […]
Соцмережа Sl8